Ціна: договірна
Науково-виробничий центр вентіляції та кондиціонування
Науково-виробничий центр вентіляції та кондиціонування
Інші товари фірми:
Металопластиковая труба Расценки на монтажные работы Радиаторы Котли

Автономне опалення - це економія і комфорт. Всі хто живе в будинках, опалювальних центральними котельнями, не з чуток знає про незручності пов'язаних з централізованим опаленням. У міжсезоння, коли опалювальний сезон ще не розпочався або вже закінчився, а в квартирах панує холод, жителі починають грітися за допомогою електричних нагрівачів, газових плит або теплої білизни. Всі ці заходи стомлюючі і малоефективні. Все одно в квартирі дискомфортно і холодно! І в цей час, платити за тепло доводиться регулярно і чималі гроші. Для тих, кому набридло платити і при цьому мерзнути, ми пропонуємо альтернативу - автономне опалення. Найважливішою перевагою автономного опалення є комфорт для господаря квартири або будинку. Ви самі можете вибирати, коли опалювати і з якою температурою. Серцем системи автономного опалення є котел. Сучасний газовий, твердопаливний або електричний котел дозволяє обігрівати квартиру (будинок) набагато ефективнишіми і за менші гроші, ніж застарілі котли в центральних котельнях. Крім того автономне опалення виключає наявність теплотрас, які обігрівають небо і землю. Встановивши автономне опалення, Ви отримаєте не тільки цілорічний комфорт, але й значну економію грошей.
«Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонування» здійснює монтаж, запуск, гарантійне та післягарантійне обслуговування, ремонт будь-якого ступеня складності опалювальної техніки. Наші клієнти не залишаються сам на сам зі своїми проблемами.
У нас є великий досвід монтажу опалення, водопостачання та каналізації, як промислових об’єктів так і звичайних будинків та квартир.