Ціна: 2 500 грн
ПАФ "Аудитсервіс"
ПАФ "Аудитсервіс"
Інші товари фірми:
Бухгалтерський облік та подача звітностей Бізнес під ключ Консультації з податкового та бухгалтерського обліку Юридичні послуги

Аудит фінансової звітності є найважливішим елементом системи контролю на підприємстві, що здійснюється власниками (акціонерами) за діяльністю управлінського персоналу.

Враховуючи постійні зміни в податковому законодавстві, перевірка достовірності показників податкової звітності є не менш важливою від фінансової, особливо перед податковою перевіркою, що дасть змогу вчасно виявити ризики та уникнути можливих штрафних санкцій.

Аудиторська фірма “Аудитсервіс” пропонує широкий спектр аудиторських та консультаційних послуг високого рівня, який ґрунтується на відпрацьованій технології вирішення задач та націлений на розвиток бізнесу клієнта, покращення якості та підвищення ефективності діяльності компанії в цілому.

Ми пройшли зовнішню перевірку системи контролю якості аудиторських послуг, створеної відповідно до стандартів аудиту, норм професійної етики аудиторів та законодавчих і нормативних вимог, що регулюють аудиторську діяльність. Наша відповідальність є застрахованою перед третіми особами-замовниками аудиторських послуг на суму в 1 000 000 грн.