Угода з користувачами сайтуПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

1. Загальні положення:

1.1. Адміністрація Сайту визначає правила поведінки на ньому та залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.

1.2. З текстом Угоди Користувач знайомиться під час реєстрації на Сайті. Чинний текст угоди завжди можна знайти за адресою -  http://biznes.km.ua/register/rules

1.3. Користування ресурсом, або інформацією яка розміщена на ресурсі biznes.km.ua автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.

1.4. Адміністрація Сайту надає Користувачу можливість розміщувати інформацію рекламного характеру на Сайті biznes.km.ua на платній основі.

1.4.1. Будь-який користувач може користуватись додатковими сервісами сайту (оголошення, блоги, коментарі та ін.) на безоплатній основі.

1.4.2. Адміністрація приймає в обробку матеріали, що стосуються основної мети створення Сайту, а саме: Інформацію про діяльність, товари та послуги фірм та підприємців міста та області.


1.5. Користувач розміщує свої Матеріали на Сайті (інформацію про фірми,рекламні банери,оголошення) модифікує Матеріали з метою розміщення реклами тільки на основі договору на надання послуг з Адміністрацією Сайту.

2.Користування ресурсом:

2.1. Використовувати ресурси Сайту може кожен, хто зареєструється із зазначенням своєї чинної адреси електронної пошти.

2.2. До тих пір, поки не встановлено інше, всі особисті майнові та немайнові права на Матеріали належать Користувачеві, що їх розмістив. Користувач попереджений про встановлену чинним законодавством України відповідальність за неправомірне використання та розміщення чужих матеріалів. У випадку, якщо буде встановлено, що Користувач, який розмістив Матеріали, не є їх правовласником, ці Матеріали будуть вилучені з вільного доступу за першою вимогою законного правовласника протягом трьох днів з моменту отримання письмового повідомлення (вимоги) поштою (не електронною).

3.Додаткові сервіси:

3.1. Додаткові сервіси Сайту призначені для обміну будь-якою інформацією, яка не суперечить цим правилам або чинному законодавству України.

3.2. За допомогою додаткових сервісів Сайту користувачі можуть створювати власні текстові повідомлення(Блоги), Оголошення, фотоальбоми та ін. а також коментувати і вести обмін повідомленнями, опублікованого іншими користувачами, дотримуючись цих Правил і законодавства України.

4.На Сайті заборонені:

4.1. Прямі й непрямі образи будь-кого, зокрема, користувачів ресурсу, політиків, чиновників, журналістів, в тому числі з національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.

4.2. Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.

4.3. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до будь-яких учасників ресурсу.

4.4. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.

4.5. Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу, якщо вона не розміщенна у відповідних розділах сайту.

4.6. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

4.7. Видача себе за іншу людину або представника організації та / або співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників і Адміністрації biznes.km.ua, а також введення в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб'єктів або об'єктів.

4.8. Розміщення матеріалів, які Користувач не має права робити загально доступними за законом або згідно з якими-небудь контрактними відносинам, а також матеріалів, які порушують права на будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, копірайт чи інші права власності та / або авторські і суміжні з ним права третьої сторони.

4.9. Розміщення не дозволеної спеціальним чином рекламної інформації, спаму, схем «пірамід», «листів щастя»; матеріалів, що містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернет;

4.10. Навмисне або випадкове порушення будь-яких місцевих, державних або міжнародних законів.

5.Модеpування:

5.1. Всі розділи сайту (інформація фірм, фотоальбоми, коментарі, блоги і т.д.) є постмодерувальними, тобто модератор перевіряє інформацію після її розміщення на ресурсі.

5.2. Якщо модератор, вважає, що інформація пурушує правила ресурсу, він має право видалити її.

6.Підсумкові положення:

6.1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила без будь-якого інформування користувачів про зміни. Чинна редкція правил завжди знаходиться за адресою - АДРЕСА

6.2. Адміністрація сайту може позбавити права користування Сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.

6.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.

6.4. Адміністрація завжди готова прийняти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника Сайту щодо роботи ресурсу.

6.5. Відповідальність за інформацію та повідомлення на Сайті несе учасник, який їх розмістив.

6.6. Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату Матеріалів, що розміщуються Користувачем, а також за недостатню якість або швидкість надання послуги.

6.7. Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність щодо Матеріалів, які він розміщує на Сайті. Адміністрація не несе відповідальності за зміст Матеріалів і за відповідність їх вимогам законодавства, за порушення авторських прав, несанкціоноване використання знаків для товарів і послуг (торгових марок), найменувань фірм та їх логотипів, а також за можливі порушення прав третіх осіб у зв'язку з розміщенням Матеріалів на Сайті. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщенням Матеріалів, Користувач самостійно і за свій рахунок врегулює вказані претензії.

6.8. Угода є юридично зобов'язуючим договором між Користувачем і Адміністрацією і регламентує умови надання Користувачем Матеріалів для розміщення на Сайті. Адміністрація зобов'язується повідомити Користувача про претензії третіх осіб на розміщення Користувачем Матеріали. Користувач зобов'язується або надати Адміністрації права на публікацію Матеріалу, або видалити Матеріал.

6.9. Усі можливі суперечки з приводу Угоди вирішуються відповідно до норм українського права.

6.10. Користувач, який вважає, що його права й інтереси порушені через дії Адміністрації або третіх осіб у зв'язку з розміщенням на Сайті будь-якого Матеріалу, направляє претензію до служби підтримки. Матеріал буде негайно вилучено з вільного доступу за першою вимогою законного правовласника.

Користувацьку Угоду може бути змінено Адміністрацією в односторонньому порядку. З моменту опублікування зміненого варіанту Угоди на Сайті biznes.km.ua Користувач вважається поінформованим про зміни в умовах Угоди.

Користування будь-якими ресурсами сайту, автоматично означає згоду користувача з поточною редакцією правил, яку завжди можна занайти за адресою -  http://biznes.km.ua/register/rules