Визначено міністрів які адаптуватимуть наші закони до законів ЄС

07.03.2013
Визначено міністрів які адаптуватимуть наші закони до законів ЄС

Кабмін визначив міністрів, які відповідатимуть за адаптацію законодавства України до законодавства Євросоюзу.
 Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.
 Постанова, якою було затверджено оновлений склад Ради, уряд ухвалив 6 березня під час засідання.
«У зв'язку з реорганізацією центральних органів виконавчої влади Кабінет Міністрів оновив склад Координаційної ради з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу», - йдеться у повідомленні.

Так, очолюватиме Координаційну раду з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу Прем'єр-міністр України. Заступником голови Ради визначено міністра юстиції.

До складу Ради також увійдуть голова Ради підприємців при Кабміні та представник Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні.

Крім того, до складу Координаційної ради з адаптації законодавства включено міністрів інфраструктури, економічного розвитку і торгівлі, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, аграрної політики та продовольства, внутрішніх справ, екології та природних ресурсів, енергетики та вугільної промисловості, закордонних справ, освіти і науки, молоді та спорту, охорони здоров'я, фінансів, оборони, доходів і зборів, соціальної політики.

До складу Ради також увійшли керівники окремих комітетів та комісій, зокрема: Антимонопольного комітету, Держкомтелерадіо, НКРЗІ, Нацкомфінпослуг, НКЦПФР, НКРЕ, голова Нацбанку.

Як відомо, Координаційна рада з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу була утворена у 2004 році для забезпечення взаємодії органів державної влади та недержавних інституцій під час виконання Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Основними завданнями Координаційної ради є розроблення пропозицій щодо розвитку співробітництва з Євросоюзом у сфері адаптації законодавства; підготовка щорічного плану заходів з виконання Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства ЄС тощо.

Укрінформ Всі новини

Підтримай новину:

Схожі новини
Українська книжка увійшла до переліку кращих дитячих видань світу
Понад 10 тисяч жінок отримали звання "Мати-героїня"
У боротьбі з ВІЛ та гепатитом допоможуть вітчизняні тест-системи
Схвалено п'ятирічну соцпрограму розвитку фізкультури та спорту
Кабмін хоче посилити захист суддів та їх родичів
655 українських дітей торік всиновили іноземці

Коментар до цього матеріалу:

Ім'я:
Текст коментаря:
Введіть число с зображення: