Україна піднялася в рейтингу туристичних країн

08.03.2013
Україна піднялася в рейтингу туристичних країн

Україна піднялася з 85 на 76 місце в рейтингу країн за конкурентоспроможностю у сфері туризму, який створюється Всесвітним економічним форумом.
 Рейтинг презентовано на сайті ВЕФ, повідомляє "Кореспондент".
"Найкращий показник Україна отримала за параметром Здоров'я і гігієна - восьме місце в рейтингу. Водночас, аналітики визнали найгіршими результати України у сфері законодавчого регулювання туризму (114 місце), ціновій конкуренції (110 місце) і схильності до подорожей (101 місце) ", - зазначається в публікації.

Сусідами України за рейтингом стали Перу, Шрі-Ланка і Македонія (73-75 місць), а також Албанія, Азербайджан і Вірменія (77-79 місць). На свою чергу, Росія опустилася з 59 на 63 місце.

Серед пострадянських країн вище за усіх розташувалася Естонія (30), Латвія і Литва (48 і 49). Польща зайняла 42 рядок, Білорусь у рейтингу відсутня.

До підсумкового списку рейтингу увійшло 140 країн. Форум випускає подібні переліки кожні два роки. Для них оцінюється якість держрегулювання туризму, розвиток підприємництва, інфраструктуру і наявні природні, людські і культурні ресурси.

Варто зазначити, що лідером рейтингу в 2013 році визнано Швейцарію, яка зберегла свою першість. До ТОП-5 також увійшли Німеччина, Австрія, Іспанія і Велика Британія. Цього року третє місце втратила Франція, а Швеція - п'яте. Краще зростання показала Панама, яка збільшила свій результат з 56 на 37 місце. Найбільший обвал - у Алжіра, що впав із 113 на 132 рядок.

Укрінформ Всі новини

Підтримай новину:

Схожі новини
Уряд візьметься за відновлення спортивних майданчиків
Весняний призов скорочено майже до 14 тисяч чоловік
Майже третина українських військовослужбовців - жінки
Влітку чекають на зниження депозитних ставок
Оголошено конкурс на кращий логотип до 200-річчя Шевченка
За готівкові операції понад 150 тисяч штрафуватиме податкова

Коментар до цього матеріалу:

Ім'я:
Текст коментаря:
Введіть число с зображення: