Постійний покупець витягувала гаманці у людей у торговельному залі

27.02.2013
Постійний покупець витягувала гаманці у людей у торговельному залі

У Хмельницькому працівники Державної служби охорони затримали жінку, перебуваючи в магазині вживаного одягу, викрала в одного з покупців гаманець з двома тисячами гривень.
Близько дев’ятої години ранку на пульт централізованого спостереження Державної служби охорони у обласному центрі надійшов сигнал «Тривога» з охоронюваного магазину, в якому продаються одяг та взуття, що були у вжитку. На місце події миттєво прибули працівники групи затримання, до яких відразу звернулась продавець та вказала на незнайому їй жінку.

Як з’ясувалося згодом, близько місяця тому ця громадянка, перебуваючи у торгівельному залі, непомітно викрала з сумочки в одного з покупців гаманець, в якому знаходились дві тисячі гривень. Потерпіла помітила відсутність грошей лише тоді, коли прийшов час розраховуватися за обраний товар. Жінка звернулась за допомогою до адміністрації магазину. На її прохання було переглянуто всі записи відеокамер та встановлено, що злочин скоїла особа, знана тут як постійний покупець.

Близько місяця крадійка не з’являлася у магазині, а днями, коли відбувалося щотижневе оновлення товару, жінка прийшла за годину до відкриття, аби зайняти чергу в перших рядах. Вона, вочевидь, навіть не сподівалась, що потерпіла впізнає її, адже минуло вже чимало часу. Але, у тій же черзі серед інших «любителів європейського одягу» була і сама потерпіла. Вона одразу впізнала кривдницю і почала вимагати повернення грошей. Правопорушниця заперечувала свою причетність до даного факту, проте, коли працівниця магазину викликала наряд групи затримання Державної служби охорони, спробувала домовитися з потерпілою.

Затриману, 44-річну мешканку м. Ярмолинці Хмельницької області, доставили до Центрального відділу міліції для з’ясування обставин події та винесення належного процесуального рішення.

За матеріалами УМВС України в Хмельницькій області Всі новини

Підтримай новину:

Схожі новини
А 25% податку на депозит не хочете?
Мін'юст: Дві третини спадщини в Україні не оформлені заповітами
Боротьба МОЗ із туберкульозом неефективна
Хмельницькі "наркобарони" на лаві підсудних
Ліквідовано наслідки виливу ртуті
ДП «Новатор» порушує вимоги природоохоронного законодавства

Коментар до цього матеріалу:

Ім'я:
Текст коментаря:
Введіть число с зображення: