Майже третина українських військовослужбовців - жінки

08.03.2013
Майже третина українських військовослужбовців - жінки

У Збройних силах України проходять службу і працюють понад 47 тисяч представниць слабкої статі.
 Як повідомили "Коментарям" у Міністерстві оборони України, майже третина із 47 тисяч - це жінки-військовослужбовці, 1600 - офіцери, понад 4700 - сержанти і 9 770 солдатів військової служби за контрактом.
Крім того, 370 дівчат навчаються у вищих військових навчальних закладах. Зокрема, в Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба навчається понад 80 жінок-курсантів.

Поряд із чоловіками працюють і більше 30 тисяч жінок-працівників Збройних сил України і держслужбовців.

"Представниці прекрасної статі проходять службу і працюють у всіх видах і родах військ Збройних Сил України. Вони представлені в об'єднаннях і частинах Сухопутних військ і Повітряних Сил Збройних Сил України. Також чимало жінок служать у високомобільних десантних військах", - зазначили в Міноборони.

За 20 років миротворчої діяльності України у складі національних контингентів пройшли службу близько 30 українських військовослужбовців-жінок.

2012 року загальна чисельність Збройних сил України склала 184 000 осіб. Таким чином, жінки складають приблизно 25% української армії. Водночас в армії США жінок-військовослужбовців нараховується близько 196 000 осіб, що складає 14% особового складу, який обчислюється приблизно у 1,4 млн. осіб.

Укрінформ Всі новини

Підтримай новину:

Схожі новини
Весняний призов скорочено майже до 14 тисяч чоловік
Уряд візьметься за відновлення спортивних майданчиків
Україна піднялася в рейтингу туристичних країн

Коментар до цього матеріалу:

Ім'я:
Текст коментаря:
Введіть число с зображення: