Економіку Хмельниччини інвестують

22.05.2012
Економіку Хмельниччини інвестують

За 2011р. у підприємства та організації Хмельниччини залучено 2,3 млн.дол.США прямих іноземних інвестицій. Обсяги надходження іноземного капіталу в область були суттєво меншими (у 1,8 раза), ніж у І кварталі попереднього року.
Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерний капітал), вкладених в економіку області за весь період інвестування, станом на 1 квітня 2012р. становив 195,8 млн.дол.США, що склало 0,4% від загальнодержавного обсягу. У розрахунку на одного мешканця області припало 148 дол.США прямих іноземних інвестицій, що у 7,5 раза менше, ніж по Україні.

Економіку Хмельниччини інвестують представники 40 країн світу. Лідерами в інвестуванні підприємств Хмельниччини є партнери з Нідерландів, Кіпру, Вірґінських островів (Брит.), Польщі, Німеччини, Великої Британії та Російської Федерації. На ці країни припало більше 90% від загальнообласного обсягу акціонерного капіталу нерезидентів.

Понад 75% іноземних інвестицій залучено у промисловість. Переважна більшість інвестицій була спрямована у виробництво іншої неметалевої мінеральної продукції, машинобудування, виробництво харчових продуктів, напоїв, виробництво гумових та пластмасових виробів.

Значними були обсяги акціонерного капіталу на підприємствах торгівлі (8,9%), в організаціях, що здійснюють операції з нерухомим майном, оренду, інжиніринг та надають послуги підприємцям (7,7%), на підприємствах сільського господарства, мисливства, лісового господарства (5,7%).

Серед регіонів області найбільше прямих іноземних інвестицій вкладено у підприємства Кам’янець-Подільського району (117,7 млн.дол.США), м.Хмельницького (29,5 млн.дол.США), м.Кам’янця-Подільського (12,4 млн.дол.США), Красилівського (7,0 млн.дол.США) та Хмельницького (6,6 млн.дол.США) районів. До зазначених реґіонів спрямовано 88,4% загального обсягу прямих іноземних інвестицій.

За матеріалами ГУ статистики в Хмельницькій області Всі новини

Підтримай новину:

Схожі новини
На 100 померлих - 69 новонароджених
Майже 13 відсотків молоді світу не має роботи
Українські сири перетнули російський кордон
Екскурсія у насолоду
У пошуках легких грошей
З перевіркою на підприємство - у будь-який час

Коментар до цього матеріалу:

Ім'я:
Текст коментаря:
Введіть число с зображення: