8 Березня ненавидить третина офісних працівників

07.03.2013
8 Березня ненавидить третина офісних працівників

Традиції святкувати Міжнародний жіночий день - стабільні та непохитні. Співробітницям дарують квіти та солодощі. На подарунки витрачають від 20 до 50 грн. При цьому 30% офісних працівників ненавидять 8 Березня.
 Про це повідомляє дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу hh.ua.
«Третина опитаних ставиться до свята негативно. Не дивно, що серед невдоволених більше представників сильної статі. Чоловіки удвічі частіше, ніж жінки, називають це свято «дратівливим і фальшивим», а також «пережитком радянських часів» («валізою без ручки», зайвим святом, адже є День матері)», - зазначається в повідомленні.

При цьому пані ставляться до свята ніжніше: вони частіше, ніж джентльмени, радіють додатковому вихідному і асоціюють його з приходом весни.

Незважаючи на неоднозначне ставлення до 8 Березня, привітання співробітниць залишається традицією у більшості компаній. Ігнорують свято тільки в 7% випадків і переважно це молоді колективи. Ще 10% колективів співробітниць іноді вітають, а іноді - ні.

Квіти і цукерки - безумовні лідери подарунків жінкам до 8 Березня. До трійки лідерів також увійшла недорога сувенірна продукція: ручки, статуетки, рамочки для фотографій. Набагато рідше дарують просто листівки і майже ніколи - гроші. Співробітницям також дарують подарункові сертифікати, косметику, парфуми, шампанське або інше спиртне, квитки в кіно, на концерт, в театр або навіть на іподром, влаштовують корпоративи, шоу, вистави, сюрпризи. Особливо «просунуті» чоловіки самостійно готують пригощання для жінок.

Більшість подарунків на 8 Березня коштують від 20 до 100 грн. (61 %). П'ята частина - від 100 до 200 грн. Рідко чоловіки витрачають менше 20-ти грн. (8%) або понад 200 грн. (9%). Що цікаво, жінки схильні занижувати вартість подарунка 8 Березня. За їх оцінками, торішні подарунки були дешевші, ніж за оцінками чоловіків.

Дані були отримані в результаті опитування, що проходило серед зареєстрованих користувачів сайту hh.ua в лютому 2013 року. В опитуванні брали участь 1547 респондентів, серед яких 42% - чоловіки, 58% - жінки у віці від 21 до 40 років.

Укрінформ
 Всі новини

Підтримай новину:

Схожі новини
Свої шанси підписати угоду про асоціацію Україна розцінює оптимістично
Визначено 50 найзавидніших наречених України
Одні з найбільш активних на конкурсі The Bobs саме українські блогери
У боротьбі з ВІЛ та гепатитом допоможуть вітчизняні тест-системи
Понад 10 тисяч жінок отримали звання "Мати-героїня"
Українська книжка увійшла до переліку кращих дитячих видань світу

Коментар до цього матеріалу:

Ім'я:
Текст коментаря:
Введіть число с зображення: