655 українських дітей торік всиновили іноземці

07.03.2013
 655 українських дітей торік всиновили іноземці

Громадяни іноземних держав протягом минулого року всиновили 655 українських дітей.
 Про це повідомив в.о.директора Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс на брифінгу у середу, передає кореспондент УКРІНФОРМу.
"У 2012 році на консульський облік поставлено майже 40 тисяч громадян України, які виїхали за кордон тимчасово або на постійне проживання. З зазначеної кількості 655 - усиновлені іноземцями діти-громадяни України", - сказав дипломат.

За його словами, станом на 31 грудня 2012 року на консульському обліку в українських дипустановах за кордоном перебувала 21 тис. 321 усиновлена українська дитина.

Дипломат також повідомив, що проблеми у сфері всиновлення обговорювались під час міжвідомчої наради 1 березня, в якій взяли участь представники МЗС, парламенту, Мінсоцполітики, Мін'юсту, Генпрокуратури, а також уповноважений Президента з прав дитини. У ході наради зазначалося, що МЗС у цілому забезпечує здійснення нагляду за дотриманням прав українських дітей, усиновлених іноземними громадянами. Водночас, ішлося про те, що вирішення потребує низка питань, зокрема несвоєчасна постановка на консульський облік усиновлених дітей, несвоєчасне надання звітів усиновителів, наявність фактів перевсиновлення дітей без узгодження з українською стороною, а також автоматичне надання таким дітям громадянства країни всиновителів.

Укрінформ Всі новини

Підтримай новину:

Схожі новини
Кабмін хоче посилити захист суддів та їх родичів
Схвалено п'ятирічну соцпрограму розвитку фізкультури та спорту
Визначено міністрів які адаптуватимуть наші закони до законів ЄС
Увага! Конкурс
У мундирах ми всі схожі, а під формою — неповторні особистості
Продаючи речі в Інтернеті можна залишитися без банківських заощаджень

Коментар до цього матеріалу:

Ім'я:
Текст коментаря:
Введіть число с зображення: