ПП "Хмельницькгеопроект"
28.01.11 

Обстеження земельних ділянок

Розділ: Послуги
Процедура купівлі-продажу або укладення договору оренди земельної ділянки регламентується великою кількістю нормативних документів. Не рідкісні випадки, коли після здійснення операції несподівано спливають обставини, що не дозволяють використовувати земельну ділянку так, як це планувалося.
Ось лише невеликий перелік «сюрпризів», які підстерігають покупця земельної ділянки:
1. Підроблений Держакт на право володіння землею.
2. Відсутність документації, що супроводжує Держакт: Проект відведення земельної ділянки, Технічний звіт про винесення земельної ділянки в натуру та позитивні висновки відповідних органів державної влади про можливість надання земельної ділянки, акт встановлення та погодження меж землекористування.
3. Невідповідність цільового призначення ділянки планам покупця. Здавалося б — не біда, існує процедура зміни цільового призначення землі. Але не все так просто. Є категорії земель, зміна цільового призначення яких, можлива тільки за узгодженням з Верховною Радою України. Крім цього, за окремими категоріями земель процедура зміни цільового призначення гранично ускладнена.
4. Імовірність того, що найближчим часом земля, яку Ви придбали підлягає вилученню для суспільних потреб у зв'язку з планами забудови населеного пункту. У цьому випадку Вам, звичайно ж, повернути якусь частину коштів, вкладених в земельну ділянку, але навряд чи ця компенсація буде рівноцінна ринкової вартості ділянки.
5. Наявність земельного сервітуту. Право земельного сервітуту — пра

 
Читати повністтю