Роман Коршунов
12.04.14 

У Слов'янську Донецької області народне ополчення захопив будівлю міліції та адміністрації

Розділ: ЗМІ
Мер Слов'янська Неля Штепа розповіла в прямому ефірі LifeNews про захоплення проросійськими активістами будівель міської адміністрації та міліції , пише Славгород .

- Ми дізналися про захоплення в 8:00 ранку , мені передзвонили жителі і повідомили про це. У будівлі знаходяться більше 1000 чоловік. Я запитала у них - хто вони , вони відповіли , що є донецькими ополченцями . Я багатьох знаю , це наші люди і вони виставляють вимоги про проведення референдуму. Ми всі згодні , я не можу їм суперечити , - повідомила мер Слов'янська. - Три дні тому я написала прем'єр- міністру України звернення, в якому повідомила , що треба сідати за стіл переговорів. Весь Слов'янськ сьогодні вийшов на вулиці міста і підтримує активістів. Зараз з будівлі міської адміністрації зняли український прапор і поставили на нього російський .

Неля Штепа розповіла про те , що вона виступає проти збройного придушення дій активістів владою України .

- Все місто постало щитом , захищаючи хлопців , захопили будівлю. І якщо влада України спробують подавати повстання , загине величезна кількість цивільних людей. Цього не можна допустити. Якщо хтось піде проти людей , то проллється кров і їм не відмитися , - вважає Неля Штепа. - Особисто я не допущу цього , я стою на сторожі свого міста. Ці люди прийшли до нас з миром , у них немає агресії по відношенню до нас. Донецька міліція сьогодні з народом , який прийшов. Ми мирний народ , брат проти брата не піде.

Мер Слов'янська також повідомила , що все місто

 
Читати повністтю