НовиниВідбір претендентів на стажування в Німеччині

11.11.2010
Відбір претендентів на стажування в Німеччині

З 22 по 25 листопада 2010 року планується проведення попереднього конкурсного відбору на стажування в Німеччині у рамках Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва “Українська ініціатива” (далі – Програма).

Стажування реалізується за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина спільно з Товариством InWEnt та направлене на покращення бізнесу, встановлення корисних ділових контактів, реалізацію спільних бізнес-проектів.
Учасниками Програми можуть стати особи, які відповідають наступним вимогам:
- вік від 25 до 40 років;
- вища економічна освіта;
- досвід роботи на управлінських посадах більше 1 року;
- вільне володіння іноземною мовою (англійська/німецька).


Читати далі


4 Коментарів / Додати коментар

Хмельницький центр зайнятості інформує

10.11.2010
Хмельницький центр зайнятості інформує

Станом на 10 листопада 2010 року в Хмельницькому міському центрі зайнятості актуальними є вакансії за спеціальностями: бухгалтер, бармен, вантажник, двірник, електрогазозварник, продавець непродовольчих товарів, маляр, слюсар-сантехнік, швачка, токар, тесляр.

Міський центр зайнятості пропонує безкоштовне навчання для безробітних у листопаді 2010 року за такими професіями:
- слюсар – електрик з ремонту електроустаткування  (початок навчання 16 листопада);
- контролер касир (модульна система) (початок навчання 18 листопада);
- манікюрниця (початок 19 листопада).


Читати далі


Додати коментар

Злодії викрали з місцевих ринків Хмельницького товару на 200 тисяч гривень

10.11.2010
Злодії викрали з місцевих ринків Хмельницького товару на 200 тисяч гривень

Міліціонерам довелося просидіти у засідці кілька діб, аби «на гарячому» піймати крадіїв. Зловмисники упродовж двох місяців заробили на викраденнях чужого майна майже 200 тисяч гривень.

Злодії збували крадене з Хмельницьких ринків на Чернівецькому. Тим і тішилися і непогано жили.

Затриманими виявилися двоє місцевих жителі, віком 20 та 26 років. Молодший працював вантажником на базарі та уже потрапляв у поле зору правоохоронців. Інший – до того не засвітився, працював у медичному закладі. Саме на його автомобілі злодії-підприємці вивозили крадений крам із базару, пізніше збували його оптом у сусідній області.


Читати далі


Додати коментар

Податковий кодекс українці побачать 11 листопада

10.11.2010
Податковий кодекс українці побачать 11 листопада

Нова редакція проекту Податкового кодексу буде офіційно оприлюднена в четвер.

Про це заявив глава парламентського комітету з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік в ефірі телеканалу ICTV.

"Офіційно ви зможете подивитися в четвер на сайті Верховної ради всю версію цього документу", - сказав він.

Депутат повідомив, що у середу на засіданні комітету будуть "затверджені останні шість розділів".


Читати далі


Додати коментар

Конкурс серед суб’єктів сільськогосподарської дорадчої діяльності

09.11.2010

Головне управління агропромислового розвитку Хмельницької облдержадміністрації оголошує конкурс серед суб’єктів сільськогосподарської дорадчої діяльності, що надаватимуть соціально спрямовані дорадчі послуги сільськогосподарським товаровиробникам і сільському населенню.


Читати далі


Додати коментар

Чому зупинився Хмельницький цукровий завод?

09.11.2010

Хмельницький цукровий завод зупинився, переробивши лише 30 тисяч тонн сировини. Про це повідомив заступник губернатора Володимир Галищук. Каже, рішення призупинити виробництво прийняв власник цукроварні. Нагадаємо, Хмельницький цукровий завод запрацював цьогоріч у вересні, після кількарічного застою. Він єдиний в області, який не має власної сировинної зони. Втім, цукрових буряків для переробки заводу вистачАло, запевняє Володимир Галищук. Виробництво зупинили з інших причин. Подробиці – дивіться у сюжет...


Читати далі


Додати коментар

Мікрокредитування суб'єктів малого підприємництва

08.11.2010
Мікрокредитування суб'єктів малого підприємництваЗ метою сприяння розвитку суб’єктів малого підприємництва постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2010 року № 923 “Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для мікрокредитування суб'єктів малого підприємництва” визначено процедуру кредитування суб'єктів малого підприємництва на пільгових умовах. За детальною інформацією звертатися до Регіонального Фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87/2, тел. (0382) 76-50-13, 79-57-81.

Читати далі


5 Коментарів / Додати коментар

Конференція-баркемп “Jump into Business”

07.11.2010
Конференція-баркемп “Jump into Business”13-14 листопада у м. Києві пройде всеукраїнська бізнес-конференція “Jump into Business”, що присвячена темі створення та розвитку власної справи.

Організатором проекту є молодіжне об’єднання «SyEnergy», яке вже кілька років займається організацією освітніх проектів для активної молоді та студентів найбільших університетів столиці. Захід пройде у міксовому форматі конференції та баркемпу – теоретичні сесії і презентації поєднаються з практичними уроками, майстер-класами, обговореннями, панельними дискусіями, світовими кафе, новим форматом презентацій - pecha kucha і багато іншого.

Протягом двох насичених вихідних 150 учасників отримають навички для початку власної справи, пройдуть через всі етапи її створення та розвитку, побачать основні помилки і зауваження у своїх починаннях. Під час ток-шоу та дискусій учасники мають змогу обговорити найпоширеніші проблемні питання, налагодити корисні контакти з експертами, однодумцями і потенційними партнерами.

Читати далі


Додати коментар

Чому необхідно укладати колективний договір?

03.11.2010
Чому необхідно укладати колективний договір?Багато хмельничан цікавляться питанням урегулювання стосунків між найманим працівником і роботодавцем, трудових гарантій збереження робочого місця, розмірів зарплат, своєчасності їхніх виплат і т. д.
Ці питання ми переадресували заступникові начальника управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради Людмилі Погорілець.

Сьогодні знайомимо хмельничан із відповідями на деякі запитання.


Читати далі


Додати коментар

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

02.11.2010
Відбулось чергове засідання виконавчого комітетуПровів його перший заступник міського голови Олександр Вінніков. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили понад 80 питань порядку денного.

За підсумками роботи ухвалено відповідні рішення, що стосуються різних галузей життєдіяльності міста. Зокрема, для поліпшення житлових умов громадян прийнято рішення про квартирний облік при міськвиконкомі. У зв'язку із розміщенням на базі шкільних приміщень виборчих дільниць та проведення 31 жовтня виборів до місцевих органів влади прийнято рішення продовжити термін осінніх канікул в навчальних закладах міста Хмельницького до 2 листопада. В напрямку соціального захисту традиційно ухвалено низку рішень про виділення коштів з цільового фонду Хмельницької міської ради для матеріальної підтримки хмельничан, які гостро потребують допомоги, за їх зверненнями. Прийнято рішення про затвердження кошторисного розрахунку та вартості робіт по капітальному ремонту житла для пільговиків, які мають право на безоплатний ремонт.

Читати далі


Додати коментар

Про доходи та витрати населення області за ІІ квартал 2010

02.11.2010
Про доходи та витрати населення області за ІІ квартал 2010Одним із основних показників життєвого рівня населення є доходи. За попередніми даними номінальні доходи населення за ІІ квартал 2010р. порівняно з ІІ кварталом 2009р. збільшилися на 17,9% і становили 5,9 мільярда гривень. Наявний доход, який може бути використаний населенням на придбання товарів та послуг, збільшився на 21,8%, реальний наявний, визначений з урахуванням цінового фактора, – на 12,3%. Незважаючи на постійне зростання, рівень доходів населення нашої області залишається одним з найнижчих в Україні. Так, за рівнем наявного доходу, розрахованого на одну особу, у ІІ кварталі 2010 року Хмельницька область посідає 20 сходинку серед областей та міст України. Цей показник становить 3395,1 грн., що менше від середнього по Україні на 787,6 грн. та у 2,6 раза – від найвищого рівня наявного доходу серед регіонів України у м.Києві. Ще нижчий рівень наявного доходу на одну особу у наших сусідів – Вінницькій, Волинській, Рівненській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

Читати далі


4 Коментарів / Додати коментар