Телефони: 79-59-46
Адреса: м.Хмельницький, вул.Володимирська,92

Хмельницька обласна державна телерадіокомпанія «Поділля – центр» на сьогодні є єдиним місцевим мовником, сигнал якого доступний майже кожному мешканцю області. Це стало можливим завдяки розгалуженій мережі теле- та радіопередавачів, встановлених на території Хмельниччини. Зокрема, телевізійним сигналом охоплено 90% території нашого краю. Передавачі, встановлені в Хмельницькому та Славуті, дозволяють слухати програми ФМ – радіостанції «Поділля – центр» на 70% території області. Також в області працює 103 тисячі радіоточок, які доносять до слухача програми обласного проводового радіо. Що стосується останнього, то його сигнал також розповюджується ефірним способом у всі райони Хмельниччини на частотах УКХ.

Програмне наповнення ХОДТРК «Поділля – центр» - це задоволення найширших потреб глядачів та слухачів. Теле - та радіослужби інформації завжди тримають руку на пульсі життя області. Телевізійні випуски «Подільської панорами», випуски новин обласного радіо дозволяють мешканцям області відчути себе причетним до найцікавіших подій. Адже головний принцип роботи наших кореспондентів – оперативність, неупередженість та об’єктивність.

Крім того, ХОДТРК «Поділля –центр» пропонує глядачам та слухачам програми, які відображають весь спектр інтересів мешканців нашого краю, на будь-який смак та потребу. Це аналітичні програми, культурно – мистецькі, просвітницькі, музично – розважальні, дитячі. І найголовніше – в центрі кожної передачі – людина з усіма її душевним розмаїттям, її повсякденна праця, її духовне життя, її здобутки, її проблеми та шляхи їх вирішення.

Крім того, компанія створила офіційний веб – сайт (www.odtrk.km.ua). На сьогодні він користується надзвичайною популярністю завдяки оперативному інформаційному висвітленню найостанніших подій у викладі наших кореспондентів.


Залишити коментар