Контактна особа: Андрій
Телефони: 0673601817
Адреса: м. Рівне

Пропонуємо Вам сучасне устаткування з продуманими конструкціями, економічне, зручне у використанні та нешкідливе для навколишнього середовища. Наше обладнання користується попитом серед покупців, що підтверджується зростанням продаж.
Сучасні твердопаливні котли «КВАРТАЛ» працюють на різних видах палива: вугілля, дерево, тирса, торф, тощо. Дані котли призначенні для опалення житлових, комунальних, складських, виробничих приміщень та інших площею від 100 кв.м. до 1000 кв.м. і більше. Корпус та теплообмінник котла виконаний з використанням нових технологій: з грубої, сертифікованої сталевої бляхи та безшовних труб. Трикамерна система газоходів дозволяє знизити викиди шкідливих речовин та забезпечує високий ККД -85%. Перша камера, (топка) має великий об’єм, яка дозволяє максимально продовжити період згорання одноразової порції палива. Друга камера виконує функцію відбору тепла від продуктів згорання і має велику площу теплообміну. Третя, зольна камера, також призначена для теплообміну, а ще для накопичення попелу та рештків продуктів згорання. Термоізоляція здійснюється негорючою, екологічно чистою мінеральною ватою. Процесс горіння полягає в оптимальній подачі кількості повітря, що поступає через спеціалізовані канали. Котли «КВАРТАЛ» мають великий завантажувальний відсік, що вміщує значну кількість палива, достатнього для горіння на довгий період часу, яке завантажується через великі двері, разом це все забезпечує надійну та високоефективну роботу котла.
Котли «Квартал стандарт» обладнані вентилятором, електронним пультом управління за допомогою котрого можна керувати роботою як насоса системи так і вентилятора та контролювати температуру, зривним клапаном та термоманометром. Виготовляється потужністю 20-200 кВт.
Котли «Квартал турбо» додатково встановлено ще два вентилятора, які подають підігріте повітря по спеціальним каналам до форсунок, які знаходяться на бокових стінках котла, через які тепле повітря попадає в камеру згоряння, що забезпечує вдосконалене згоряння палива та одержання кращої продуктивності роботи котла. Виготовляються потужністю 80-700 кВт.


Залишити коментар