Керівник: Анциперова Лідія
Контактна особа: Анциперова Лідія
Телефони: (0372) 52-30-38, 57-30-34

Конфедерація профспілок недержавного сектору економіки Чернівецької області створена у 1996 році. мета створення - представництво, здійснення та захист трудових, соціально - економічних прав та інтересів громадян, найманих працівників, самозайнятих осіб, приватних підприємців.

Конфедерація профспілок має досвід участі у проектах, що спрямовані на підвищення інстутиційної, організаційної спроможності громадських об’єднань - профспілкових організацій, а також приймає активну участь у заходах громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади та підприємств монополістів у сфері ЖКГ міста Чернівці, у тому числі у складі Громадської ради з питань ЖКГ.

У 2009 році Ініційовано створення Громадської ради з питань тарифів на послуги ЖКГ Чернівецької міської ради, яка діяла до 2010 року. Керівник організації була обрана заступником голови Ради, брала активну участь у її діяльності.

Конфедерація на постійній основі здійснює правозахисну та представницьку діяльність у сфері трудових відносин, забезпечення конституційних та соціально-економічних прав громадян територіальних громад міста Чернівці та області.

Самостійно та у партнерстві з іншими громадськими організаціями проводили громадські обговорення, круглі столи, в ЗМІ було розміщено серію статей по захисту трудових та соціально-економічних прав громадян.

В період 2008-2010 рр. здійснено низку проектів:
КПНСЕ спільно з громадськими організаціями, представниками бізнесу, ОСББ та ЖБК міста Чернівці та ЗМІ проведено адвокасі кампанію проти несправедливих тарифів на теплопостачання під назвою «Податок на повітря»;

У 2009 році за підтримки міні-гранту Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» здійснено проект «Вчимо актив ОСББ». Проведено навчання активу ОСББ та ЖБК. Видано практичний посібник «Професійне управління нерухомістю для ОСББ», розповсюджений серед керівників та бухгалтерів ОСББ та ЖБК;

У 2009-2010 рр. фахівці КПНСЕ виступили експертами з питань ЖКГ у проекті «Комунальні послуги – послуги громаді» ГО «Буковинська партнерська агенція».

У 2010-2011 рр. за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» здійснено правозахисний проект «Право на працю!» по захисту трудових прав людей старшого віку. Внесено пропозиції до Верховної Ради України щодо запобігання та знищення будь-якої дискримінації в трудових відносинах, в тому числі дискримінацію за віковою ознакою. Наші пропозиції враховані у Законі України Про зайнятість населення та у проекті Трудового кодексу України.

У 2012-2013 рр. Конфедерація профспілок стала одним з ініціаторів створення Буковинського громадського об'єднання, в яке входить 15 громадських організацій краю. Голова ради Конфедерації профспілок є координатором БГО.

Діяльність об’єднання, яке розпочало свою діяльність в грудні 2012 року спрямована на побудову чесних та рівноправних відносин між споживачами та надавачем послуг електропостачання - ПАТ «Чернівціобленерго». Представники об’єднання поставили за мету стати стороною такого діалогу з корпорацією – монополістом від імені громади та в інтересах громади.Адже послуги електропостачання – є фактично суспільним благом, яке визначає якість життя громадян, саме тому ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго» має бути відповідальним перед всією громадою, будувати чесний та відкритий діалог з громадськістю.

У 2013 році був реалізований проект за підтримки МФВ під назвою "Право на світло!"


Залишити коментар