Керівник: Мярковський Анатолій Йосипович
Контактна особа: Григоровський Андрій В'ячеславович
Телефони: (0382) 65-81-67, 70-40-83
Адреса: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 26

Аудиторська фірма "Аудитсервіс" розпочала свою роботу у лютому 1994 року та зайняла достойне місце у сфері надання усього комплексу аудиторських та консалтингових послуг на ринку України.
На теперішній час ми обслуговує більше 100 постійних клієнтів різних форм власності (приватні, державні, комунальні) та різних секторів економіки (промисловість, харчова галузь, будівництво, сільське господарство, торгівля і громадське харчування, рекламні агентства, фінансові компанії та інші підприємства).

Основними напрямками нашої діяльності є надання аудиторських послуг, консультаційних послуг з податкового та бухгалтерського обліку, юридичні послуги, аутсорсинг.

Політика фірми заключається у гарантії високого рівня сервісу при конкурентоздатних цінах за допомогою поєднання висококваліфікованого персоналу, ефективного керування ризиками та системи якості. Ми з повагою відносимось до наших великих замовників, але не менш ретельно обслуговуємо і малі підприємства обираючи для кожного індивідуальний підхід.


Залишити коментар