Керівник: Ігор Шамарін
Контактна особа: Ігор Шамарін
Телефони: 0678854249

Області для застосування наших фарб не обмежені, їх застосування набирає все більших обертів. Люмінесцентна фарба застосовна, як фарба по металу - в автомобільному дизайні, як фасадна фарба та фарба по бетону в архітектурних проектах. Дизайнерам модного одягу, і інтер'єру для створення зовсім фантастичних проектів необхідна фарба по склу і фарба по тканині з ефектом світіння. Міська влада в деяких регіонах вже зробили правильний вибір, використовуючи професійні фарби для дорожніх розміток і дорожніх знаків.

Люмінесцентний порошок, вироблений нашою компанією, гранично простий у вживанні, нешкідливий і довговічний. Лакофарбові матеріали, на основі яких він розлучається - абсолютно звичайні і широко застосовуються в побуті.

Фарба, невидима або майже невиразні при денному світлі, вночі надає чарівне чарівність будь-якому забарвленого предмету. Властивість люмінесцентної фарби світитися в темряві застосовується дуже широко: від дизайну нігтів до флористики.

У виробництві бетону, декоративних огорож і тротуарної плитки, наші фахівці заснували практичне новий напрямок, поєднуючи мінеральні добавки з люмінофорами. Будівельні матеріали з довговічною світиться добавкою (це не просто слова - довговічність означає 200 років!) - Міцно і надовго входять в наше життя. Не за горами майбутнє, коли замість нічних електричних ліхтарів, наш шлях будуть висвітлювати будівлі і тротуари, пофарбовані люмінесцентними фарбами!

Наша продукція пройшла незалежну експертизу, сертифікована і має паспорти якості.

Акмілайт прагне до розширення виробничих потужностей і охоче йде на бізнес-партнерство. Акмілайт - це дилерство на взаємовигідній основі з споживачами нашої продукції. Ми готові до співпраці, як з великими підприємствами, так і з представниками дрібнооптової торгівлі.


Залишити коментар