Телефони: 0988294446
Адреса: м.Тернопіль

Відеостудія «Статус» за 5 років плідної праці набула вагомого досвіду та стала креативною майстернею із свіжими ідеями, виключно індивідуальним підходом до кожного замовника.
Сучасне обладнання дає змогу переглядати відео у високій якості та чіткому кадрі. Ми завжди прислуховуємось до думки замовника, щоб відзняте нами було по-душі і хотілось переглядати це відео знову і знову.
Говорячи про переваги, можна сказати багато: про інноваційність технологій, високий професійний рівень працівників, та перш за все, ми любимо свою роботу, і в кожну нашу працю вкладаємо частинку душі. Це і є нашою найголовнішою перевагою.
Відеостудія «Статус» створює вашу власну історію, наповнену любов’ю з неповторними кадрами та щасливими хвилинами. Згодом цю історію переглядатимуть ваші діти, і можливо, для них це стане прикладом та стимулом набути цього статусу, статусу щасливої людини!
Весільне відео у Києві та по всій території України.
Зйомка у FullHD форматі

Ціни на продукцію:
Весільний день в DV якості 600$ (один оператор)
Весільний день в FullHD якості 700$ (один оператор) два оператори 1000$
Зйомка Love Story від 200$


Залишити коментар

Анатолій (08.11.14 14:31)

Себе хвалити кожен може, а ось доказати це працею одиниці!!!!! Дана фірма відноситься до перших!!! крім галімих понтів і високої вартості послуг, нічого не має! нікому не рекомендую цих тріпал!

Відповісти