Телефони: 097 756 66 62, 789 300
Адреса: м. Хмельницький, вул. Пр. Миру 63, Готель-гуртожит

Наша агенція заснована в 2009 році. Завдяки найсучаснішому обладнанню та високопрофесійному персоналу, ми виконуємо повний комплекс послуг з виготовлення сувенірної, поліграфічної , поліпропіленової та широкоформатної продукції, пластикових карток і зовнішньої реклами. Завдяки креативному підходу, завжди знаходимо цікаві ідеї розповсюдження реклами.

Поліграфія
Візитки, буклети, меню, календарі, фірмові бланки, конверти, запрошення, дипломи, сертифікати, флаєра, прайс-листи, етикетки, бірки, книги, блокноти, журнали, плакати, наклейки, брошури, каталоги, путівники, карти, папки, паперові пакети, посвідчення, бейджі. Друк картин і фото всіх форматів, як на папері так і на тканині. Плотерна порізка.

Широкоформатний друк
Плакати, банери, сітілайти, білл-борди, бренд-мауери, друк на Blue Back, оракaлі, сітці “Mesh”, one way wision, холсті.

Дизайнерські послуги
Всі види дизайнерських послуг розробка макетів візитки, флаєра, верстка книг, розробка логотипів, зображеня в 3D.

Сувенірна продукція
Нанесення логотипів та фотографій на сувеніри, парасолі, запальнички, попільнички, ручки, брелки, візитниці, бокали, кружки, одяг, прапори, прапорці, медалі, кубки (металеві, пластмасові). Об’ємні наклейки (на телефони, монітори) Виготовлення фірмових підставок будь-якої форми з нанесенням гравіювань та можливістю підсвітки...

Комплексні рекламні кампанії (PR)
Організація і проведення маркетингових і рекламних акцій, розробка оригінальних назв компаній, брендів, торгових марок, девізів, слоганів. Моніторинги споживачів та виробників, за видами діяльності. Організація і проведення масових заходів: концертів, мітингів, корпоративів.

Інтернет-реклама
Розробка веб-сайтів, дизайн, домен, хостинг. Розкрутка сайтів.

Розміщення реклами
В транспорті, брендування транспорту (зовнішнє обклеювання), розміщення реклами в транспорті на підголовниках, вікнах. Розповсюдження по поштових скриньках. Реклама в ліфтах. Розміщення реклами на білл бордах, сітілайтах, брендмауерах. Розміщення реклами в газетах, на радіо та телебаченні.

Зовнішня реклама
Виготовлення та встановлення вивісок світлових, неонових, діод них. Таблички, куточки споживача, стенди, штендери, реклама на і в транспорті. Оформлення дозволів на розміщення реклами та знаків в цікавих для Вас місцях в межах України.

Друк етикетки
Друк поліпропіленової, паперової та самоклеючої етикетки, будь-яких розмірів, кольорів та форми. Етикетка на туалетний папір. Бірки.Всі ціни обговорюються індивідуально, в залежності від тиражу, кількості і якості матеріалів, та загального об’єму замовлення.

Ми розглянемо всі ваші пропозиції стосовно оригінальних рекламних ідей та побажань, і з радістю втілимо їх у життя.


Будемо раді співпраці з Вами!
З пoвагою, РА «МАРІК»


Залишити коментар

Lillah (29.01.17 21:54)

Learning a ton from these neat aretilcs. http://glrdrwge.com [url=http://cfpoijzxsh.com]cfpoijzxsh[/url] [link=http://ywmlljubpxo.com]ywmlljubpxo[/link]

Відповісти

Kaedn (29.01.17 15:19)

That's the smart <a href="http://mlrndckxwxs.com">thkinnig</a> we could all benefit from.

Відповісти

Rayann (28.01.17 03:27)

I feel so much happier now I undsretand all this. Thanks!

Відповісти