0979518016
Друзья

Юридичні послуги

Надаю юридичну та практичну допомогу при ДТП, виїзд на місце ДТП, недержавне пенсійне забезпечення та страхування (Metlife ALICO), надаю консультації та допомогу у придбанні тібетських препаратів (БАДИ) фірми SIGCESS.

785233; 0676858885; 0970616966
Друзья

Юридична компанія "Правовий аспект"

Юридична компанія «Правовий аспект» створена для надання професійної юридичної допомоги громадянам і юридичним особам.

Наша ціль – захистити бізнес наших клієнтів, забезпечити економічну вигоду і правову обізнаність. Завдання – забезпечити клієнтів професійною юридичною підтримкою, захистити права та інтереси клієнтів, створити взаємовигідні відносини з клієнтами.

Довіряючи нам вирішення будь-якого юридичного питання і визначивши бажану ціль, ми завжди будемо зацікавлені в її досягненні. Т...

+38(050) 4879773, +38(056) 3702854

Юридическая фирма "Паритет"


ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА «ПАРИТЕТ» (г. Днепропетровск).. 17 ЛЕТ УСПЕШНОЙ РАБОТЫ В УКРАИНЕ И ЗА РУБЕЖОМ, ПРИЗНАННЫЙ ЛИДЕР НА РЫНКЕ ЮРИДИЧЕСКИХ УСЛУГ.
НАШИ УСЛУГИ:

- бесплатные консультации по всем отраслям права;
- разработка договоров, претензий, исков и др. документов правового характера;
- защита в спорах с налоговыми, таможенными и др. госорганами;
- споры с банками, страховыми компаниями и др. финучреждениями;
- защита в судах общей юрисдикции, хозяйственных судах всех уровней;
- между...

0677321585

ТОВ "МАРКЕТОН"

Юридична компанія «Маркетон» пропонує Вам надання широкого спектру юридичних та бухгалтерських послуг. У складі Компанії працюють юристи з великим досвідом успішної діяльності по захисту інтересів у всіх галузях права як громадян, так і бізнесу. Юридична компанія свою діяльність здійснює на засадах індивідуальності підходу, пошуку найоптимальнішого рішення для конкретного Клієнта, роз’яснення всіх можливих шляхів досягнення мети та надання Клієнту повної, обґрунтованої та вичерпної інформації що...

(0382) 65-81-67, 70-40-83
Товары

ПАФ "Аудитсервіс"

Аудиторська фірма "Аудитсервіс" розпочала свою роботу у лютому 1994 року та зайняла достойне місце у сфері надання усього комплексу аудиторських та консалтингових послуг на ринку України.
На теперішній час ми обслуговує більше 100 постійних клієнтів різних форм власності (приватні, державні, комунальні) та різних секторів економіки (промисловість, харчова галузь, будівництво, сільське господарство, торгівля і громадське харчування, рекламні агентства, фінансові компанії та інші...

777-135 м.:(067)381-12-73
Друзья

АН "МирАренды"

АН "Мир Аренды" занимается арендой жилой и коммерческой недвижимости в Хмельницком. Наша команда постоянно создает новые обновления по уровню сервиса наших клиентов. За время работы агентство помогло многим решить жилищные вопросы, а также семейные. Мы сделали ставку на то, что однажды обратившись к нам, вы обязательно посоветуете нас вашим друзьям, близким и родственникам. И мы рады, что не ошиблись!

Агентство недвижимости "Мир Аренды" поможет Вам:

- Долговременное и посуточная а...

ТоварыДрузья

ЮРИДИЧЕСКИЕ УСЛУГИ

Все виды юридических услуг физическим и юридическим лицам по всем отраслям права. Представление интересов в судах, ПОДГОТОВКА и экспертиза ДОКУМЕНТОВ правового характера. Долгосрочное ОБСЛУЖИВАНИЕ ПРЕДПРИЯТИЙ всех форм собственности, разрешение вопросов корпоративного, хозяйственного, гражданского, семейного, земельного и административного права.

(0372) 52-30-38, 57-30-34

Конфедерація профспілок Чернівці

Конфедерація профспілок недержавного сектору економіки Чернівецької області створена у 1996 році. мета створення - представництво, здійснення та захист трудових, соціально - економічних прав та інтересів громадян, найманих працівників, самозайнятих осіб, приватних підприємців.

Конфедерація профспілок має досвід участі у проектах, що спрямовані на підвищення інстутиційної, організаційної спроможності громадських об’єднань - профспілкових організацій, а також приймає активну участь у заходах...

095-8207-953

Адвокатське об’єднання

Адвокатське об’єднання здійснює юридичний супровід
господарської діяльності компаній по всій Україні.

0637611124, 0999874301, 0963819246

ОДІН, Всеукраїнське детективне агентство

Всеукраїнське детективне агентство «ОДІН» надає усі види детективних, інформаційних та консалтингових послуг:- негласний супровід осіб, що перебувають на відпочинку на курортах України, Криму, Росії та дальнього зарубіжжя,
- перевірка достовірності біографічних і інших даних,
- перевірка достовірності даних підприємства,
- перевірка сімейного стану,
- надання допомоги батькам в спостереженні за важкими підлітками,
- перевірка якості виконання своїх обов'язків найманими домробітниця...

067 392 28 21
ТоварыДрузья

Юрист Яцунь Сергій

Понад 15 років у галузі юриспруденції. Досвід ведення судових справ. Супровід господарської діяльності підприємств та підпрємців. Складання документів. Реєстрація фірм. Ліцензування. Консультації. Довгострокова співпраця.

Товары

Детективна агенція

Частное детективное агентство "Хмельницкая группа розыска" создано для предоставления КОНФИДЕНЦИАЛЬНЫХ и КАЧЕСТВЕННЫХ УСЛУГ в СФЕРЕ БЕЗОПАСНОСТИ ЧАСТНЫХ и ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ на территории Украины и стран СНГ, стран ЕС и Африки.
Основные направления деятельности:

Розыск граждан в пределах Украины, стран СНГ, Восточной и Западной Европы, Африки в т.ч. пропавших без вести, ушедших из дома или исчезнувших при неизвестных обстоятельствах.
Розыск автомобилей и иного пропавшего имущества
Независим...