79-59-46
Друзья

ХОДТРК "Поділля-центр"

Хмельницька обласна державна телерадіокомпанія «Поділля – центр» на сьогодні є єдиним місцевим мовником, сигнал якого доступний майже кожному мешканцю області. Це стало можливим завдяки розгалуженій мережі теле- та радіопередавачів, встановлених на території Хмельниччини. Зокрема, телевізійним сигналом охоплено 90% території нашого краю. Передавачі, встановлені в Хмельницькому та Славуті, дозволяють слухати програми ФМ – радіостанції «Поділля – центр» на 70% території області. Також в області ...

Товары

Детективна агенція

Частное детективное агентство "Хмельницкая группа розыска" создано для предоставления КОНФИДЕНЦИАЛЬНЫХ и КАЧЕСТВЕННЫХ УСЛУГ в СФЕРЕ БЕЗОПАСНОСТИ ЧАСТНЫХ и ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ на территории Украины и стран СНГ, стран ЕС и Африки.
Основные направления деятельности:

Розыск граждан в пределах Украины, стран СНГ, Восточной и Западной Европы, Африки в т.ч. пропавших без вести, ушедших из дома или исчезнувших при неизвестных обстоятельствах.
Розыск автомобилей и иного пропавшего имущества
Независим...

(0372) 52-30-38, 57-30-34

Конфедерація профспілок Чернівці

Конфедерація профспілок недержавного сектору економіки Чернівецької області створена у 1996 році. мета створення - представництво, здійснення та захист трудових, соціально - економічних прав та інтересів громадян, найманих працівників, самозайнятих осіб, приватних підприємців.

Конфедерація профспілок має досвід участі у проектах, що спрямовані на підвищення інстутиційної, організаційної спроможності громадських об’єднань - профспілкових організацій, а також приймає активну участь у заходах...

77-90-85, 067-7980126
ПрайсТоварыДрузья

Студія звукозапису у Хмельницькому

СТУДІЯ ЗВУКОЗАПИСУ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ПРОПОНУЄ СВОЇ ПОСЛУГИ
-Запис вокалістів, музичних колективів, інструментів, створення фонограм, музичних листівок, аудіороликів, озвучування відео, реставрація старих чи пошкоджених записів, комп`ютерна корекція голосу та інші аудіо послуги.
Наш сайт: www.hitmaster.km.ua

А також звукозапис та ОНЛАЙН послуги по Україні - віддалена допомога по обслуговуванню ефіру радіостанцій:

-Начитка тексту голосами професійних дикторів
-Виготовлення сценаріїв ...