Роман Коршунов
12.04.2014  Розділ: ЗМІ
Мер Слов'янська Неля Штепа розповіла в прямому ефірі LifeNews про захоплення проросійськими активістами будівель міської адміністрації та міліції , пише Славгород .

- Ми дізналися про захоплення в 8:00 ранку , мені передзвонили жителі і повідомили про це. У будівлі знаходяться більше 1000 чоловік. Я запитала у них - хто вони , вони відповіли , що є донецькими ополченцями . Я багатьох знаю , це наші люди і вони виставляють вимоги про проведення референдуму. Ми всі згодні , я не можу їм суперечити , - повідомила мер Слов'янська. - Три дні тому я написала прем'єр- міністру України звернення, в якому повідомила , що треба сідати за стіл переговорів. Весь Слов'янськ сьогодні вийшов на вулиці міста і підтримує активістів. Зараз з будівлі міської адміністрації зняли український прапор і поставили на нього російський .

Неля Штепа розповіла про те , що вона виступає проти збройного придушення дій активістів владою України .

- Все місто постало щитом , захищаючи хлопців , захопили будівлю. І якщо влада України спробують подавати повстання , загине величезна кількість цивільних людей. Цього не можна допустити. Якщо хтось піде проти людей , то проллється кров і їм не відмитися , - вважає Неля Штепа. - Особисто я не допущу цього , я стою на сторожі свого міста. Ці люди прийшли до нас з миром , у них немає агресії по відношенню до нас. Донецька міліція сьогодні з народом , який прийшов. Ми мирний народ , брат проти брата не піде.

Мер Слов'янська також повідомила , що все місто виступає за проведення референдуму.

- Ми будемо проводити референдум , то що відбувається у нас , говорить про те , що владі України необхідно задуматися . Я впевнена , що вони завтра оголосять про рішення проведення в регіонах України референдуму. Правда , мені цікаво , чому вони раніше не запитали у народу , чого він хоче ? - Задається питанням мер Слов'янська. - У місті 92 відсотка підприємств працює з Росією і для нас важливі партнерські відносини з цією країною. Слов'янськ вважає Росію своїм старшим братом , ми - Донбас і росіяни - рідні по крові і ми не будемо воювати з Росією. Ви чуєте , городяни на вулиці скандують "Молодці " , київська влада повинні почути , що народ хоче діалогу , хоче стабільності , миру і порядку http://on-line.poltava.ua/category/novosti/.

Вранці 12 квітня прихильники федералізації захопили будівлю міліції та міськадміністрації Слов'янська. Мер Слов'янська Неля Штепа , розповіла , що люди, які захопили будівлю міськадміністрації , назвали себе прихильниками обласного народного ополчення і народного губернатора Павла Губарева .


 

Всі історії


4 Коментарів / Додати коментар
Підтримай новину:

Роман Коршунов (12.04.14 23:49)

<a href="http://on-line.poltava.ua/category/novosti/">http://on-line.poltava.ua/category/novosti/</a>

Відповісти

Tuesday (27.01.17 12:52)

Whoever wrote this, you know how to make a good aritelc.

Відповісти

Jaylan (29.01.17 15:19)

How could any of this be better stated? It <a href="http://dmtlpm.com">cod'unlt.</a>

Відповісти

Kaleigh (29.01.17 21:54)

You Sir/Madam are the enemy of confusion eveyrwhere! http://rnmvmqm.com [url=http://gjggdilqlp.com]gjggdilqlp[/url] [link=http://yqgubywtyf.com]yqgubywtyf[/link]

Відповісти

Коментар до цього матеріалу:

Ім'я:
Текст коментаря:
Введіть число с зображення:

 Всі записи Роман Коршунов